Domy drewniane

Domy drewnianeBudując własny dom zawsze pojawia się dylemat dotyczący wyboru technologii wykonania.
Decyzja ta ma wpływ na jakość życia jego mieszkańców oraz koszty utrzymania domu.

Po latach boomu na nowoczesne konstrukcje i materiały powracamy do natury. Człowiek od wieków był z nią związany. Nowoczesne budownictwo odgrodziło człowieka od naturalnego środowiska. Wyniki badań naukowców dowiodły, iż mieszkańcy domów z drewna żyją o kilka lat dłużej niż mieszkańcy nowoczesnych budynków.


Domy drewniane stwarzają jego mieszkańcom niepowtarzalny mikroklimat dzięki samoregulacji wilgotności budulca. Jednocześnie domy z drewna zapewniają bardzo dobrą ochronę cieplną. Koszty utrzymania są o wiele niższe, a przebudowa domu jest prosta i nie wymaga dużego nakładu pracy.

Firma WASCO oferuje naturalne domy z bali typu „CHATA”, które można budować nawet zimą. Dom dostarczany jest na teren budowy w prefabrykatach gdzie jest składany. Okres montażu z reguły wynosi od 4 do 14 dni.

Konstrukcja domu drewnianego jest lekka, dlatego pozwala na ograniczenie wielkości fundamentów do minimum, co ogranicza nam koszty i logistykę na placu budowy.

Bahama Studio
Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje znajdziesz tutaj: Pliki Cookies. Nie pokazuj więcej tego powiadomienia